Interpharmac, s.r.o. – člen holdingu International Pharmaceutical Corporation, a.s., založeno 1993

Vysoká odbornost, profesionalita a důraz na kvalitu poskytovaných služeb i obchodovaných produktů jsou základními kameny holdingu IPC již od jeho založení v roce 1993 lékárníkem, v jehož rukách je společnost do dnešních dnů, a to zcela bez zahraničního kapitálu. Historie společnosti sahá do prvopočátků provozování privátních lékáren v ČR. V současné době funguje v rámci holdingu několik divizí – síť lékáren, velkodistributor léčiv, divize zdravotnických prostředků a divize zásobování nemocnic.

Díky zvolené strategii postupně vznikal největší farmaceutický holding v ČR s 3. největší sítí lékáren. Management společnosti je tvořen výhradně farmaceuty, v čele se zakladatelem – neustále je tak kladen maximální důraz na odbornost a „lege artis“ postup všech činností. Fungování celého holding v současné době zajišťuje více jak 350 zaměstnanců, provozujeme 47 lékáren. Prostřednictvím těchto lékáren i našich velkodistribučních společností zásobujeme různé typy zdravotnických zařízení a institucí léčivy, zdravotnickým materiálem a potravními doplňky, to vše na území ČR a EU.

Všechny naše divize pracují v souladu se správnou lékárenskou a distribuční praxí a platnou legislativou EU. Veškeré pracovní procesy jsou řízeny a monitorovány plně v souladu se standardy normy ISO 9001.

Segment našich služeb byl úspěšně rozšířen i v oblasti zahraničního obchodu, kde spolupracujeme s více jak 30 obchodními partnery z Evropy, Asie a Afriky. Pravidelně se účastníme světových kongresů, výstav a veletrhů.

Dlouhodobým cílem naší společnosti je poskytovat současným, ale i budoucím obchodním partnerům ty nejkvalitnější produkty z oblasti léčiv, zdravotnického materiálu a potravních doplňků a nacházet společně cesty, jak zabezpečit dostupnost těchto produktů s akcentem na profesionální a komplexní doplňkové služby.

Naším aktuálním cílem je rozvoj služeb v rámci nových lokalit a hledání dalších přímých linek pro spolupráci s potencionálními partnery. Rádi Vám nabídneme komplexní spolupráci. Našimi hlavními prioritami jsou profesionalita, rychlost a kvalita poskytovaných služeb a komplexní portfolio sortimentu léčivých přípravků, doplňků stravy a zdravotnických prostředků. Disponujeme veškerým sortimentem dostupným a registrovaným v Evropské unii.